Аудиторія фестивалю активного відпочинку

Фестиваль активного відпочинку і авторського мистецтва «Дивні люди» — це позаполітична громадська ініціатива.

Фестиваль представляє собою різноманітність активних видів відпочинку, і спрямований на професійний розвиток класичних та альтернативних видів спорту та творчості із залученням нових шанувальників, пропагує здоровий та спортивний спосіб життя.

Актуальність заходу зумовлена ​​популярністю активного відпочинку і екстремальних видів спорту в світі і Україні зокрема, які набирають обертів в останні роки. З точки зору світових тенденцій такий попит буде збільшуватися і далі. Підтвердження даних тенденцій — щорічне зростання кількості учасників походів, вело- та водних подорожей, збільшення темпів зростання інтернет-ресурсів даної тематики, розвиток індустрії активного відпочинку.

Основні шанувальники активного (альтернативного, як його ще називають) відпочинку — люди 14-60 років, творчо підходять до організації свого дозвілля.

Через дефіцит правильно поданої інформації багато людей вчаться самостійно або взагалі не знають про існування тих чи інших осередків в місті чи області.

Фестиваль «Дивні люди» — ще одна можливість для пересічних громадян дізнаватися щось нове про активний відпочинок, а для профільних установ/клубів — розповісти про свою діяльність за залучити нових шанувальників

У Вінниці фестиваль такого масштабу проводиться вперше.

Передбачувана кількість безпосередніх учасників проекту — 300-400 чол., в основному це сім’ї з дітьми.

Загальна залучена активна аудиторія на даний момент складає 800-900 чол.

Для зв’язку з організаторами дзвоніть за телефонами:

Або пишіть на нашу електропошту:

Нас підтримують

Фестиваль активного відпочинку «Дивні люди» чекає на вас!

І не забудьте розповісти про фестиваль своїм друзям!