Окрім участі в організації фестивалю, команда ініціаторів проекту ставить перед собою мету популяризувати активний відпочинок та розвивати альтернативний спорт. Відповідно до команди фестивалю приймаються не тільки організатори майстер-класів (тематика така сама — активний відпочинок та підготовка до нього), але і люди, які хочуть тренуватися та досягати результатів у спорті (спортивний туризм, велотуризм, водний туризм, скелелазання, спортивна радіопелінгація та ряд нових дисциплін туристичної спрямованості), що розвиваються. Всі представлені заходи фестивалю є елементами того чи іншого з перерахованих видів спорту. По деяким напрямам тренування проходять протягом року у спортзалах.

Стати інструкторами фестивалю можуть як незалежні тренери та інструктори, так і організації та проекти, що підтримують здоровий спосіб життя та активну життєву позицію.

Ми відкриті для партнерства з іншими громадськими об’єднаннями, державними органами та активними людьми, що розділяють наші цінності!

Надсилайте нам заявку.

Якщо ви професійний тренер, організатор активного відпочинку або майстер авторського мистецтва та хочете поділитися своїм вмінням — ласкаво просимо до нашої команди!

Питання акредитації майстра або інструктора вирішується в індивідуальному порядку.

Форма заявки

Просто заповніть форму реєстрації та чекайте на наш дзвінок — ми обов'язково з вами зв'яжемося найближчим часом.

Також, звичайно, можливе обговорення заявки по телефону з одним з організаторів

Для зв’язку з організаторами дзвоніть за телефонами:

Нас підтримують

Фестиваль активного відпочинку «Дивні люди» чекає на вас!

І не забудьте розповісти про фестиваль своїм друзям!