Акредитація фотографам

Акредитація дає право безкоштовного входу на фестиваль, переважне право вибору місця для зйомки (якщо це не суперечить правилам техніки безпеки), а також можливість вільного використання енергоресурсів для підзарядки акумуляторів фототехніки.

Акредитовані фотографи зобов'язуються передавати оргкомітету копію відзнятого матеріалу по закінченню фестивалю, причому оргкомітет має право на подальше розміщення фотографій з обов'язковим зазначенням фотографа. Також вони приймають до відома, що в ситуації, коли процес зйомки заважає ходу фестивалю, акредитація може бути скасована після попередження від члена оргкомітету або представника охорони фестивалю.

Обов’язкові правила!

  1. Попередньо з фотографом оговорюються бажані плани та сюжети фото, яким надається перевага. Проводиться консультація щодо найбільш доречних ракурсів. За необхідності надається технічна допомога з доступу на місце зйомки (наприклад, організація безпечної фотозйомки з дерева для мотузяного парку чи інше).
  2. Фотограф зобов’язується надати відзнятий матеріал (без нагадування!) в протязі 2х тижнів по закінченню фестивалю (тобто до 25 червня 2017).
  3. Фотограф сам повинен відібрати технічно якісні знімки (пересвічені, темні, с великою кількістю шума - не приймаются, хіба якщо це не художній прийом, що оговорюється особисто)
  4. Розташування водяного знаку на фотографіяк небажано, але якщо це необхідно — він повинен бути невеликим і не кидатися в очі.

Форма заявки

Заявки надсилати на info@dyvni-lyudy.vn.ua. В темі листа вказуйте — «Акредитація фотографа».

Також можливе обговорення заявки по телефону з одним з організаторів

Для зв’язку з організаторами дзвоніть за телефонами:

Акредитація ЗМІ

Питання акредитації преси вирішується в індивідуальному порядку.

Будьласка, зв’яжіться з нами поштою info@dyvni-lyudy.vn.ua або за одним з телефонів організаторів

Нас підтримують

Фестиваль активного відпочинку «Дивні люди» чекає на вас!

І не забудьте розповісти про фестиваль своїм друзям!